بطری آب پلاستیکی اینجا به کار آید!، عکس

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، آیا بطری پلاستیکی در خانه دارید و نمی دانید چگونه از آن بهره ببرید؟ آیا می دانستید که اگرچه بیشتر بطری های پلاستیکی خالی در سطل زباله ریخته می شوند، اما در واقع راه های دیگری وجود دارد که می توانید از آنها استفاده مجدد کنید؟

بطری آب پلاستیکی اینجا به کار آید!، عکس

به گزارش خبرگزاری وبلاگ ادکلن شنل ، کیفیت بطری پلاستیکی بادوام و منعطف به شما این امکان را می دهد تا به طور خلاقانه آن را برای اهداف مختلف بازیافت کنید.

یکی از روش های مصرف بطری های پلاستیکی به کارگیری آن ها به عنوان اسپری آب است؛ برای این ترفند فقط به مته یا پیچ گوشتی احتیاج دارید تا بتوانید چند سوراخ در بطری ایجاد کنید. سپس دهانه بطری را به سر شلنگ آب متصل کنید تا یک اسپری آب داشته باشید.

آیا جداسازی تخم مرغ را چالش برانگیز می دانید؟ در بعضی از دستور العمل ها، شما به زرده تخم مرغ و تخم مرغ سفید احتیاج دارید، اما این روند کمی پیچیده است. نگران نباشید، می توانید این مشکل را با بطری های پلاستیکی حل کنید. تخم مرغ را در یک کاسه بشکنید. درب بطری را بردارید و کمی فشار دهید. سپس فشار را ادامه دهید، انتهای آن را داخل زرده تخم مرغ قرار دهید و فشار را متوقف کنید. به این ترتیب، زرده تخم مرغ جذب بطری می گردد و سفیده تخم مرغ در بشقاب باقی می ماند.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "بطری آب پلاستیکی اینجا به کار آید!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بطری آب پلاستیکی اینجا به کار آید!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید