تصویر نو از قرارداد بیرانوند با پرسپولیس پس از پیشنهاد 100 میلیاردی استقلال

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، آنالیز قرارداد تازه دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس نشان می دهد که او با وجود شایعات فراوان، با عددی در حدود سقف باشگاه پرسپولیس قرارداد امضا نموده است.

تصویر نو از قرارداد بیرانوند با پرسپولیس پس از پیشنهاد 100 میلیاردی استقلال

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، در هفته های اخیر که علیرضا بیرانوند قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرد و مذاکرات جدی با باشگاه استقلال انجام داد، بعد از بازگشت او به پرسپولیس حرف و حدیث های زیادی درباره مبلغ قرارداد او مطرح و گفته شد که او رقمی در حدود پیشنهاد باشگاه استقلال دریافت نموده که حاضر شده در پرسپولیس بماند اما حالا ایسنا به بخشی از قرارداد بیرانوند و پرسپولیس دست پیدا نموده که این موضوع را نقض می نماید.

مدیران باشگاه استقلال به بیرانوند پیشنهاد 100 میلیارد تومانی برای دو فصل داده بودند اما بیرانوند این پیشنهاد را رد کرد و در نهایت دوباره قراردادی دو ساله با پرسپولیس به امضا رساند تا در این تیم بماند.

بر همین اساس دستمزد بیرانوند برای فصل 03 - 1402، رقم 15 میلیارد و 900 میلیون تومان ثبت شده که این رقم برای فصل 04 - 1403 به 19 میلیارد و 875 میلیون تومان افزایش پیدا نموده است.

نکته جالب در این میان این است که در قرارداد قبلی بیرانوند و پرسپولیس، برای این دروازه بان بند فسخ 250 هزار دلاری نوشته شده بود که در قرارداد نو این بند حذف شده و جدایی بیرانوند در صورت پیشنهاد خارجی و داخلی منوط به دریافت مبلغ مناسب مورد رضایت باشگاه ذکر شده است.

ذکر این نکته لازم است که تصاویر این قرارداد که در اختیار ایسنا قرار گرفته است، بلافاصله بعد از امضا ثبت شده و به با توجه به اینکه در آن لحظه در بایگانی باشگاه شماره و ثبت نشده بود، قرارداد فاقد مهر باشگاه است.

منبع: همشهری آنلاین

به "تصویر نو از قرارداد بیرانوند با پرسپولیس پس از پیشنهاد 100 میلیاردی استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویر نو از قرارداد بیرانوند با پرسپولیس پس از پیشنهاد 100 میلیاردی استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید