تن هاخ سرمربی بعدی منچستریونایتد می گردد؟

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، مدیران باشگاه منچستریونایتد به نظر می رسد در پی استخدام سرمربی هلندی تیم فوتبال آژاکس هستند.

تن هاخ سرمربی بعدی منچستریونایتد می گردد؟

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، شبکه تلویزیونی ESPN مدعی شده است باشگاه منچستریونایتد در آستانه توافق نهایی با اریک تن هاخ است و این مربی هلندی در آستانه معرفی به عنوان سرمربی نو شیاطین سرخ است. در حالی تن هاخ به نیمکت منچستریونایتد نزدیک شده است که پیش از این از مائوریسیو پوچتینو سرمربی فعلی پاری سن ژرمن و لوئیس انریکه سرمربی کنونی تیم ملی اسپانیا نیز به عنوان دیگر کاندیداهای مربیگری منچستری ها یاد شده بود.

باشگاه منچستریونایتد پس از انتها همکاری اش با اولگنار سولسشایر، اوایل آذر ماه بود که رانگنیک 63 ساله را به عنوان سرمربی موقت این تیم تا انتها فصل جاری معرفی کرد و طبق توافقِ طرفین، این مربی آلمانی پس از انتها فصل جاری، به مدت دو سال هم در نقش مشاور در منچستریونایتد مشغول به فعالیت خواهد شد. مدیران این باشگاه انگلیسی حالا قصد دارند پیش از انتها فصل جاری تکلیف انتخاب سرمربی نو را تعیین نمایند تا منچستریونایتد با برنامه بهتری پا به آماده سازی پیش فصل بگذارد.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل وانتقالات فوتبال اروپا هم اطلاع داد؛ نمایندگان باشگاه منچستریونایتد و تن هاخ در حال بحث روی مواردی همانند بودجه، بازیکنان، برنامه های بلندمدت و اعضای کادرفنی هستند و اینها مواردی است که برای رسیدن به توافق نهایی نقش کلیدی خواهند داشت. باشگاه منچستریونایتد مسئله ای برای پرداخت رقم بند فسخ این مربی هلندی به آژاکس ندارد که 2 میلیون یورو است.

طبق ادعای رومانو، رالف رانگنیک سرمربی موقت شیاطین سرخ، تن هاخ را تأیید نموده و معتقد است او گزینه مناسبی برای راهنمایی منچستریونایتد است. این مربی آلمانی اما نقشی در مذاکرات طرفین ندارد و این مدیران باشگاه هستند که باید مذاکرات با تن هاخ را به نتیجه برسانند.

گفته می گردد تن هاخ شرط نموده در صورت قبول پیشنهاد سرمربیگری منچستریونایتد، باید روی تمام موارد که به این تیم مربوط می گردد، کنترل داشته باشد. اگر مدیران باشگاه با این خواسته این مربی هلندی موافقت نمایند، احتمال فروش هر بازیکنی که مناسب سیستم بازی او نباشد، می رود.

تن هاخ 52 ساله که از سال 2017 راهنمایی آژاکس را برعهده دارد و تا سال 2023 هم تحت قرارداد این باشگاه است، تا به امروز پیروز شده دو بار این تیم را به قهرمانی در اردویژه و دو قهرمانی در جام حذفی هلند برساند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تن هاخ سرمربی بعدی منچستریونایتد می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تن هاخ سرمربی بعدی منچستریونایتد می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید