تهدید جدی خواهر رهبر کره شمالی علیه کره جنوبی

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، خواهر رهبر کره شمالی ضمن محکوم کردن اظهارات وزیر دفاع کره جنوبی، این کشور را به روبرو شدن با خطر جدی تهدید کرد.

تهدید جدی خواهر رهبر کره شمالی علیه کره جنوبی

به گزارش فارس، اظهارات وزیر دفاع کره جنوبی درباره توانمندی کشورش برای ضربه زدن به همسایه شمالی، با واکنش تند پیونگ یانگ روبرو شد.

خبرگزاری دولتی کره شمالی (کی سی ان ای) بامداد یکشنبه گزارش داد، کیم یو جونگ خواهر رهبر کره شمالی، اظهارات وزیر دفاع کره جنوبی را محکوم کرد.

به نوشته خبرگزاری رویترز به نقل از این گزارش، خانم کیم در این باره گفت: این اظهارات، روابط بین دو کره و تنش نظامی در شبه جزیره کره را بدتر نموده است.

او که معاون مدیر کمیته مرکزی حزب کارگران کره شمالی نیز هست، گفت: [پیونگ یانگ]در بسیاری از مسائل تجدید نظر خواهد نمود و کره جنوبی ممکن است به علت چنین اظهاراتی با یک تهدید جدی روبه رو گردد.

سو ووک وزیر دفاع کره جنوبی روز آدینه گفت ارتش این کشور موشک های مختلفی با برد شلیک، دقت و قدرت قابل توجه بهبود یافته، با توانایی دقیق و سریع ضربه زدن به هر هدفی در کره شمالی در اختیار دارد.

پیش از این نیز رهبر کره شمالی گفته بود که کشورش به توسعه توانمندی های تهاجمی قدرتمند و تقویت نیرو های استراتژیک خود ادامه خواهد داد.

منبع: فرارو

به "تهدید جدی خواهر رهبر کره شمالی علیه کره جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید جدی خواهر رهبر کره شمالی علیه کره جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید