راه مسدود شده خلخال به پونل تا پایان فروردین 1403 بازگشایی نخواهد شد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، ایرنا/ براساس آخرین اخبار بدست رسیده، راه مسدود شده خلخال به پونل تا سرانجام فروردین 1403 بازگشایی نخواهد شد.

راه مسدود شده خلخال به پونل تا پایان فروردین 1403 بازگشایی نخواهد شد

سید جواد یحیی زاده در جلسه ستاد خدمات سفر خلخال افزود: راه مسدود شده از برف خلخال به پونل در استان گیلان که با بارش نخستین برف بر روی خودروها مسدود شده تا سرانجام فروردین سال آینده همچنان مسدود است و عملیات بازگشایی تا سرانجام فروردین سال 1403 در این مسیر امکان پذیر نخواهد بود.

رئیس ستاد خدمات سفر خلخال علت این امر را حفظ ایمنی لازم برای مسافرین و پیشگیری از هر گونه حوادث ناشی از سقوط بهمن و ریزش آن بر روی خودروهای عبوری گفت.

یحیی زاده گفت: تا زمان بازگشایی راه خلخال به پونل که پس از گذر کامل از ماه فروردین سال آینده امکان پذیر خواهد شد، تنها راه دسترسی خلخال به استان گیلان راه موجود خلخال به اسالم است.

فرماندار خلخال گفت: در راستای ارتقای ایمنی راه خلخال به اسالم در ایام تعطیلات نوروز سطح این مسیر ارتباطی در حوزه استحفاظی شهرستان خلخال بطور کامل خط کشی و با نصب علائم ایمنی و راهنمایی در این جاده امکان تردد ایمن مسافرین جاده فراهم شده است.

رئیس ستاد خدمات سفر خلخال شرح داد: هرگونه ترک خلخال از سوی مدیران دستگاه های اجرایی باید با هماهنگی فرمانداری و صدور مجوز لازم انجام شود ضمن اینکه هیچ مدیری حق خاموش کردن تلفن همراه و خروج از محل خدمت خود را بدون هماهنگی فرمانداری نخواهد داشت.

فرماندار خلخال اعلام نمود: در روزهای گذشته تفرجگاه و چشمه ازناو با همکاری شهرداری خلخال دهیاری خوجین و همچنین اداره میراث فرهنگی، دانشکده علوم پزشکی، آب و فاضلاب و اداره عبادت محیط زیست به طور کامل از وجود زباله ها و هر گونه آلایندگی پاکسازی شد و این تفرجگاه آماده استقبال از مسافران نوروزی است.

منبع: همگردی

به "راه مسدود شده خلخال به پونل تا پایان فروردین 1403 بازگشایی نخواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه مسدود شده خلخال به پونل تا پایان فروردین 1403 بازگشایی نخواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید