سقوط مرگبار خودرو از پل صدر تهران

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، یک دستگاه خودرو سواری پژو 207 به علت انحراف از راستا اصلی از روی پل صدر به پایین سقوط کرد که این حادثه دو کشته داشت.

سقوط مرگبار خودرو از پل صدر تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز چهارشنبه به ایرنا اظهارداشت: ساعت 17 دقیقه بامداد، این حادثه در بزرگراه صدر قسمت انتهایی بلوار قیطریه به سامانه 125 اعلام و بی درنگ ماموران دو ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی اضافه کرد: یک دستگاه خودرو پژو 207 با سه سرنشین شامل دو آقا 17 و 18 ساله و یک خانم در راستا غرب به شرق طبقه اول بزرگراه در حرکت بودند که به دلایل نامشخص این خودرو از راستا اصلی منحرف و پس از برخورد با گاردرریل های محافظ بزرگراه خودرو به پایین بزرگراه سقوط کرد.

وی با بیان اینکه به دلیل سقوط، خودرو دچار آتش سوزی شد گفت: سه سرنشین از داخل خودرو پرتاب شده بودند و در میان گارد محافظ بزرگراه و آهن آلات گاردریل ها گرفتار بودند که آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش، این افراد را از داخل خودرو خارج کردند.

ملکی ادامه داد: در این حادثه دو آقا به دلیل شدت جراحات وارده جان باختند و سرنشین دیگر این خودرو که یک خانم بود به دلیل شدت جراحات به مراکز درمانی منتقل شد.

وی دلیل آتش سوزی خودرو را تحت آنالیز اعلام نمود.

منبع: فرارو

به "سقوط مرگبار خودرو از پل صدر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط مرگبار خودرو از پل صدر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید