فسخ قرارداد میلیچ با استقلال

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، این بازیکن که برای تعطیلات نیم فصل تهران را ترک کرده بود، چهارشنبه شب با ارسال نامه ای به باشگاه استقلال با اعلام فسخ قرارداد با این باشگاه اعلام کرده که تصمیمی برای بازگشت به ایران ندارد.

فسخ قرارداد میلیچ با استقلال

مدافع چپ استقلال در نامه ای به باشگاه استقلال گفت قصد ادامه همکاری با این باشگاه را ندارد.

به گزارش ایلنا، هرویه میلیچ مدافع هافبک کروات استقلال با ارسال نامه ای به باشگاه گفت که قرارداد خود را با آبی ها فسخ کرده و به تهران باز نمی شود.

این بازیکن که برای تعطیلات نیم فصل تهران را ترک کرده بود، چهارشنبه شب با ارسال نامه ای به باشگاه استقلال با اعلام فسخ قرارداد با این باشگاه اعلام کرده که تصمیمی برای بازگشت به ایران ندارد.

میلیچ که پیش از خروج از ایران به باشگاه اعلام کرده بود باید در فرصت تعیین شده 3 ماه حقوق معوقه خود را دریافت کند، بعد از دریافت بخش اعظم معوقات خود تصمیم گرفت تا به تهران باز نشود و این موضوع را شب گذشته با ارسال نامه ای رسمی به باشگاه گفت و گفت که با فسخ قرارداد خود تصمیمی برای بازگشت به تهران و بر تن کردن دوباره پیراهن استقلال ندارد.

این بازیکن که مانند دیاباته قرار بود 19 دی ماه در تهران حاضر شود، حالا به این شکل به همکاری کوتاه مدت خود با استقلال پایان داد تا به این ترتیب آبی ها بعد از اینکه استراماچونی و دستیاران او را از دست دادند و پیروز به خرید پاتوسی نشدند، در حفظ میلیچ نیز ناتوان باشند.

حالا آبی ها و هواداران این تیم به شدت نگران از دست دادن دیاباته مهاجم گلزن خود هستند و مطمئنا با از دست رفتن این بازیکن بحران دوباره به اردوی آبی ها باز خواهد گشت.

منبع: عصر ایران

به "فسخ قرارداد میلیچ با استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فسخ قرارداد میلیچ با استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید