فعالیت های مجازی و آموزش های اساتید به معاونت فرهنگی واگذار شد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: اداره فعالیت های مجازی و آموزش های اساتید به دستور وزیر علوم به وظایف اداره کل فرهنگی و اجتماعی افزوده شد.

فعالیت های مجازی و آموزش های اساتید به معاونت فرهنگی واگذار شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ ادکلن شنل، جلسه معاونین فرهنگی دانشگاه های برتر سراسر کشور روز چهارشنبه 29 دی ماه با حضور محمد علی اسلامی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و معاونین فرهنگی دانشگاه های برتر سراسر کشور در باغ موزه نگارستان برگزار گردید.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در این جلسه گفت: در حال حاضر باید راهبرد های جدی تری نسبت به وضع موجود برای تعالی حوزه فرهنگی دانشگاه ها به کار گرفته گردد.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت های بسیار زیادی در معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم وجود دارد، اضافه کرد: اداره فعالیت های مجازی و آموزش های اساتید به دستور وزیر علوم به وظایف اداره کل فرهنگی و اجتماعی اضافه کرده شد.

اسلامی گفت: باوجود حدود ده هزار انجمن علمی دانشجویی، هفت هزار کانون فرهنگی و سه هزار و پانصد نشریه دانشجویی و پنج اتحادیه بزرگ دانشجویی در کشور، متأسفانه سیاست گذاری هایی در این حوزه ها صورت نگرفته و از حداکثر ظرفیت های آن ها استفاده نشده است.

وی با تاکید بر اینکه به فعالیت های گذشته باید آسیب شناسانه نگاه کرد، گفت: در طول دو سال گذشته از بودجه در نظر گرفته شده برای معاونت فرهنگی، ده درصد آن محقق شده است.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با بیان اینکه بحث ارتقای هویت ملی و دینی از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر نقش آفرینی ملی شکل بگیرد انگیزه ها افزایش می یابد.

در بخش دوم جلسه شیوه نامه مدیریت فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها در دوران پسا کرونا مورد آنالیز نهاده شد و اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فعالیت های مجازی و آموزش های اساتید به معاونت فرهنگی واگذار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت های مجازی و آموزش های اساتید به معاونت فرهنگی واگذار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید