مبارزه با کم فروشی وگران فروشی شرکت های تولیدی در استان مرکزی

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، گشت های مشترک مبارزه با گران فروشی استان مرکزی به صورت سر زده از واحد های تولیدی بازدید می نمایند.

مبارزه با کم فروشی وگران فروشی شرکت های تولیدی در استان مرکزی

با اجرای طرح درج قیمت کالا ها در سامانه 124 گام دیگری در جهت شفاف سازی قیمت کالا و خدمات برداشته شده است.

در این راستا برای کنترل قیمت کالا و خدمات گشت های مشترک مبارزه با گران فروشی استان مرکزی به صورت سر زده از واحد های فراوریی بازدید می کنند.

امروز هم گشت مشترک بازرسان سازمان صمت و تعزیرات حکومتی استا مرکزین به صورت سر زده از دو واحد فراوری محصولات سلولزی و شوینده بازدید کردند.

جعفری بازرس سازمان صمت استان مرکزی گفت: اواخر آذر ماه سال گذشته طرحی با عنوان شفاف سازی قیمت کالا و خدمات در کشور کلید خورد و این طرح با الزامی شدن درج قیمت فراوری کننده ومصرف کننده در اردیبهشت ماه سال جاری وارد مرحله اجرا شد.

جعفری گفت: در این راستا تیرماه سال جاری کلیه واحد های صنعتی که لوازم خانگی، لاستیک، روغن موتور، مواد شوینده و محصولات سلولزی فراوری می کنند موظف شدند همزمان با فراوری قیمت محصولات خود را در سامانه 124 ثبت کنند.

بازرس سازمان صمت استان مرکزی می گوید: چناچه قیمت وارده در سامانه 124 با قیمت اصلی محصول در خط فراوری مغایرت داشته باشد و وزن و نوع محصول با مشخصات درج شده روی جعبه کالا یکسان نباشد با واحد فراوریی برخورد و پرونده به تعزیرات حکومتی ارجاع داده می گردد.

وبلاگ ادکلن شنل مرکزی اراک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مبارزه با کم فروشی وگران فروشی شرکت های تولیدی در استان مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبارزه با کم فروشی وگران فروشی شرکت های تولیدی در استان مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید