چرا علی انصاریان مجری شد؟

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، سری جدید مسابقه پنج ستاره با اجرای علی انصاریان روی آنتن می رود. ایجاد فضای شاد و ارتباط صمیمی با شرکت کنندگان از دلایل این انتخاب عنوان شده است.

چرا علی انصاریان مجری شد؟

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، مسابقه پنج ستاره در گروه اجتماعی شبکه پنج سیما فراوری می گردد و تا به امروز سه فصل از این برنامه روی آنتن رفته است.

فصل اول این مسابقه را اشکان خطیبی اجرا کرد. فصل دوم و سوم آن با اجرای حمید گودرزی پخش شد و اجرای فصل چهارم بر عهده علی انصاریان است.

محمد قنبری، تهیه نماینده مسابقه پنج ستاره درباره انتخاب علی انصاریان به عنوان مجری این برنامه گفته است: یکی از دلایل انتخاب علی انصاریان برای اجرای این مسابقه تلویزیونی، ایجاد فضای شاد و ارتباط صمیمی با شرکت نمایندگان است.

او ادامه داده است: بر اساس سیاست های کلی گروه و اتاق فکر برنامه و همچنین در راستای جذب حداکثری مخاطبان تصمیم گرفتیم تا فضای مسابقه پنج ستاره را تغییر دهیم و از حالت کاملاً جدی و آموزشی به سمت فضای شاد و مهیج اما در بستر آموزشی حرکت کنیم. لذا ضمن مذاکره با گزینه های مختلف و آنالیز همه جانبه آنها در نهایت فصل جدید پنج ستاره را با اجرای علی انصاریان به مخاطبان هدیه خواهیم کرد.

این تهیه نماینده یادآور شده است که پنج ستاره چندمین تجربه کاری اش با علی انصاریان است و از حمید گودرزی هم تشکر و قدردانی نموده است.

او درباره تقویت و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در این برنامه هم چنین گفته است: تبیین صندلی مطالعه آزاد در زندگی روزمره، ایجاد بستر مناسب برای آنان که توان مطالعاتی بالایی در جامعه دارند و همچنین بالابردن سطح عمومی فرهنگ مطالعه از اهداف مهم این برنامه است.

بر اساس این گزارش، مسابقه پنج ستاره در پنج مرحله انجام می گردد و در هر مرحله یک ستاره برای شرکت نمایندگان روشن می گردد.

ستاره اول سوالات چهارگزینه ای، ستاره دوم مربوط به بخش عملی است، ستاره سوم سوالات سه گزینه ای با هدف سرمایه گذاری روی سوالات سایر حریفان و ستاره چهارم، بخش عملی سخت تر از بخش های قبلی و در نهایت ستاره پنجم به سوالات مشترک دو گزینه ای اختصاص دارد.

در مرحله نهایی در مقابل شرکت نماینده برنده تعدادی استوانه وجود دارد که روی آن مبالغ جوایز حک شده است و نفر برگزیده و نهایی با توجه به شرایط انتخاب و اضطراب موجود، با چالش های جذاب و جدی روبرو خواهد شد.

بخش پرتاب توپ در حلقه کوپک، رد کردن حلقه آهنی از میدان مغناطیسی، عبور میله فلزی از حلقه های دارای بار الکتریکی، عبور از موانع با چشمان بسته و ... دیگر بخش های این مسابقه است.

یادآور می گردد این برنامه در مرحله فراوری است و مخاطبان می توانند برای ثبت نام و شرکت در مسابقه پنج ستاره به سایت شبکه پنج سیما به آدرس tv5.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "چرا علی انصاریان مجری شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا علی انصاریان مجری شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید