کاظمی به مدال برنز رقابت های تکواندو گرندپری روسیه دست یافت

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، محمدکاظمی با قبول شکست در مرحله نیمه نهایی برابر قهرمان جهان از کره جنوبی به مدال برنز وزن 58- کیلوگرم تکواندو گرندپری روسیه رسید.

کاظمی به مدال برنز رقابت های تکواندو گرندپری روسیه دست یافت

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، مرحله نخست مسابقات گرندپری تکواندو در سال 2017 در چهار وزن المپیکی زنان و مردان از دیروز (جمعه) آغاز شد و به مدت 3 روز با حضور 212 تکواندوکار در شهر مسکو ادامه خواهد داشت.

امروز (شنبه) و در ادامه رقابت ها، مبارزات اوزان 49- کیلوگرم زنان و 58- و 80- کیلوگرم مردان آغاز شد و آرمین هادی پور و محمد کاظمی در وزن 58- کیلوگرم بر روی شیاپ چانگ رفتند.

محمد کاظمی در نخستین گام استپان دیمیترو نفر دوازده رنکینگ جهانی از مولداوی که در کارنامه اش مدال طلا و نقره قهرمانی اروپا دارد را با نتیجه 19 بر 12 شکست داد و به جمع شانزده تکواندوکار برتر راه یافت.

کاظمی در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف صفوان خلیل از استرالیا، نفر چهارم رنکینگ جهانی که سابقه حضور در المپیک 2012 و 2016 و چهار دوره از مسابقات قهرمانی جهان را دارد رفت و در انتها پیروز شد 16 بر 5 حریف خود را شکست دهد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

او در مرحله یک چهارم نهایی پیروز شد تاوین هانپراب از تایلند نایب قهرمان المپیک ریو 2016 و دارنده مدال برنز قهرمانی آسیا 2015 را با نتیجه 10 بر 8 شکست دهد و مدال برنز خود را قطعی کند.

محمد کاظمی تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم کشورمان در چهارمین پیکار با تای هون کیم نماینده کره جنوبی، دارنده مدال برنز بازی های المپیک 2016، سه مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان در سال های 2013، 2015 ، 2017 و هفت مدال (2طلا، 2نقره، 3برنز) گرندپری مبارزه کرد و در انتها 25 بر 4 نتیجه را به حریف کره ای خود واگذار کرد و به مدال برنز رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کاظمی به مدال برنز رقابت های تکواندو گرندپری روسیه دست یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاظمی به مدال برنز رقابت های تکواندو گرندپری روسیه دست یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید