کامیابی نیا: علیپور قصد بی احترامی به طرفداران استقلال را نداشت

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه شانس علیپور این بود که طرفداران استقلال در آن سمت از زمین بودند و قصد این بازیکن بی احترامی نبود.

کامیابی نیا: علیپور قصد بی احترامی به طرفداران استقلال را نداشت

به گزارش ، کمال کامیابی نیا هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره تساوی این تیم برابر تیم استقلال در دربی پایتخت و ناراحتی طرفداران استقلال از خوشحالی بعد از گل علیپور اظهار کرد: خوشحالی علیپور طبیعی بود و دوست داشتیم که به آن صورت شادی کنیم.

او درباره اینکه خوشحالی علیپور تحریک آمیز نبود، گفت: نه علیپور دوست داشت به آن صورت خوشحالی کند. متاسفانه شانس علیپور این بود که طرفداران استقلال در آن سمت از زمین بودند و قصد این بازیکن بی احترامی نبود. دوست داشت که شادی گل دیاباته را انجام بدهد.

کامیابی نیا درباره اینکه از نتیجه دربی پایتخت راضی بودید، اعلام کرد: بازی سختی بود و هر 2 تیم مدعی قهرمانی با یکدیگر بازی کردند و خدا را شکر توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم و امتیاز این بازی را از دست ندهیم.

هافبک پرسپولیس درباره اینکه استقلالی ها در لاک دفاعی بودند، اظهار کرد: طبیعی بود که استقلالی ها به دفاع کردن روی بیاورند، چون جلو بودند، اما خدا را شکر توانستیم مالکیت توپ را تا انتهای بازی در اختیار داشتیم و به گل تساوی هم دست یافتیم.

پرسپولیس 2 - استقلال 2/ رستگاری سرخپوشان با خارجی ها/ کام فرهاد در اولین دربی تلخ شد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کامیابی نیا: علیپور قصد بی احترامی به طرفداران استقلال را نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کامیابی نیا: علیپور قصد بی احترامی به طرفداران استقلال را نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید