کت وشلوار 17 میلیونی آقای مدیرعامل از جیب پرسپولیس، خرید های گران قیمت با پول باشگاه!

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، بررسی اسناد حسابداری باشگاه پرسپولیس نشان می دهد در دوره مدیریت محمدحسن انصاری فرد او در دو مورد حدود 20 میلیون تومان از حساب باشگاه برای خرید کت و شلوار شخصی هزینه کرده است.

کت وشلوار 17 میلیونی آقای مدیرعامل از جیب پرسپولیس، خرید های گران قیمت با پول باشگاه!

به گرروه ورزشی وبلاگ ادکلن شنل، در روزهایی که پرسپولیس به شدت دچار مشکل اقتصادی بوده و حتی توان پرداخت قبوض خدمات باشگاه را نداشته است، محمدحسن انصاری فرد از فروشگاه با برندهای معتبر، اقدام به خرید کت وشلوار و البسه شخصی کرده است و در نهایت با دستور به ذی حساب، هزینه این خرید از حساب باشگاه پرداخت شده است.

در یکی از این خریدها، انصاری فرد 2 دست کت و شلوار، جوراب و یک عدد ژاکت می خرد که مجموع فاکتور آن، 9 میلیون و 196 هزار تومان می شود. البته در این فاکتور تخفیف یک میلیون و 839 و 200 تومانی هم لحاظ شده است اما نکته جالب تر ماجرا اینجاست که پول این فاکتور را رضا یلوه معاون اقتصادی باشگاه از جیبش پرداخت می کند اما او در ادامه با نوشتن یک نامه رسمی در سربرگ پرسپولیس خطاب به مدیر عامل، از او تقاضا می کند که این پول از محل باشگاه پرسپولیس به حسابش واریز شود.

به گزارش ایسنا، او حتی در این نامه شماره حساب خود را برای واریز پول قید می کند. انصاری فرد نیز با پاراف نامه، از ذی حساب باشگاه درخواست می کند که اقدام لازم برای پرداخت پول به حساب معاون اقتصادی انجام شود.

در یک مورد دیگر نیز انصاری فرد برای خرید البسه شخصی این بار به یک فروشگاه با برند ایتالیایی سر می زند و پس از خرید، دستور می دهد مبالغ این خرید، از حساب پرسپولیس به حساب فروشگاه مذکور واریز شود.

در این فاکتور مدیرعامل وقت پرسپولیس، 4 دست کت وشلوار و سه پیراهن خریداری می کند که جمع فاکتور آن 9 میلیون و 778 هزار و 471 تومان می شود. مدیران اقتصادی پرسپولیس هم مانند فاکتور قبلی، این مبلغ را هم به حساب فروشگاه مذکور واریز می کنند.

درست در روزهایی که دعوا بر سر پرداخت مطالبات کالدرون بوده است و بازیکنان هم از پرداخت نشدن مطالبات شان گله داشته اند و دائم تهدید به اعتصاب می کردند، انصاری فرد که خود را یک مدیر پرسپولیسی تمام عیار قلمداد می کرد، حدود 17 میلیون تومان از حساب باشگاه برای خرید البسه شخصی هزینه کرده و ظاهرا مسائل اقتصادی باشگاه هم اهمیتی برای او نداشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کت وشلوار 17 میلیونی آقای مدیرعامل از جیب پرسپولیس، خرید های گران قیمت با پول باشگاه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کت وشلوار 17 میلیونی آقای مدیرعامل از جیب پرسپولیس، خرید های گران قیمت با پول باشگاه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید