کوبیاک: والیبال ایران را در المپیک2020 حریف نمی دانیم!

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، میخال کوبیاک کاپیتان تیم لهستان در صحبت های تازه خود به کری خوانی علیه رقبای تیم ملی کشورش پرداخته است.

کوبیاک: والیبال ایران را در المپیک2020 حریف نمی دانیم!

به گزارش ورزش سه، کوبیاک همیشه مهره ای خطرناک در ترکیب تیم والیبال لهستان بوده و خارج از زمین هم از خود چهره ای جنجالی در فکر هواداران ایرانی ساخته است. از زمانی که صحبتهایش علیه تیم ملی ایران باعث واکنش هواداران ایرانی شد تا گفتگویی که در آن واکنش های تند هواداران ایرانی را تکراری خوانده بود، دوئلی بین طرفین وجود داشت و حالا در آستانه بازی ایران - لهستان، این بازیکن دوباره صحبت هایی را علیه تیم ملی ایران انجام داده است.

در مصاحبه ای که Polsat Sport منتشر کرده، کوبیاک در پاسخ به این سوال که چه دیدگاهی درباره بازی با ایران به نام نخستین مسابقه در المپیک دارد، گفته است: بازیکنان ایران من را تحت تاثیر قرار نمی دهند. آن ها فقط یک تیم هستند که باید شکستشان دهیم تا رویاهایمان محقق شوند. سرنوشت در اولین بازی ما را به هم رساند و ما تاثیری در آن نداشتیم. می دانستیم که دیر یا زود باید با ایران دیدار کنیم و سعی خواهیم کرد که تمام تلاشمان را انجام دهیم تا پیروز از زمین بیرون بیاییم تا در خاتمه بازی شادمان باشیم.

نکته جالب اینکه قدرت زن باتجربه لهستان علیه ایتالیا هم موضع گرفته و از غیبت بازیکنان تاثیرگذار این تیم در لیگ ملت ها انتقاد کرده و آمادگی ایتالیایی ها را زیر سوال برده و گفته است: فکر نمی کنم آن ها در موقعیت رجحان نسبت به تیم ما باشند.

او همچنین قدرت ایران، ایتالیا، ژاپن و ونزوئلا را به نام یک حریف المپیکی نادیده گرفته و گفته که قوی ترین حریف ما در مرحله گروهی کانادا خواهد بود.

این صحبت ها در حالی مطرح شده که از ساعتی بعد تیم ملی ایران در مقابل لهستان قرار خواهد گرفت.

منبع: فرارو

به "کوبیاک: والیبال ایران را در المپیک2020 حریف نمی دانیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوبیاک: والیبال ایران را در المپیک2020 حریف نمی دانیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید