آرزوی موفقیت شیخ سلمان برای موفقیت تیم ملی فوتبال بانوان ایران

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای خطاب به رئیس فدراسیون ایران گفت: تیم ملی فوتبال بانوان ایران توانایی خود برای الهام بخشیدن در سطح قاره آسیا را اثبات نموده است.

آرزوی موفقیت شیخ سلمان برای موفقیت تیم ملی فوتبال بانوان ایران

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال، برای تیم ملی فوتبال بانوان ایران و هوادارانش آرزوی پیروزیت کرد.

در این نامه آمده است:

به مناسبت آغاز جام ملت های فوتبال بانوان آسیا 2022 در هند در هفته آینده، فرصت را غنیمت شمرده و برای تیم ملی فوتبال بانوان ایران، هواداران و تمام خانواده فوتبال شما رویدادی خاطره ساز و پیروز را آرزو می کنم.

در این مسابقات که 12 تیم در آن شرکت می نمایند، تیم ملی فوتبال بانوان ایران توانایی خود برای الهام بخشیدن در سطح قاره را اثبات نموده و الگویی برای دختران و زنان فوتبالیست است و من برای آنان عملکردی خوب در آماده سازی شان را آرزومندم.

پتانسیل وسیعی در آسیا وجود دارد و ما مصمم هستیم تا یاری کنیم فوتبال بانوان با تمرکز روی توسعه و رشد در تمام جنبه های فوتبال بانوان به قدرت واقعی خود پی ببرد. بنده نیز شما را به تماشای این رویداد هیجان انگیز دعوت می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آرزوی موفقیت شیخ سلمان برای موفقیت تیم ملی فوتبال بانوان ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرزوی موفقیت شیخ سلمان برای موفقیت تیم ملی فوتبال بانوان ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید