استعفای شبانه انصاری فرد ، مدیر روابط عمومی پرسپولیس برکنار شد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در اقدامی قابل تامل امروز حکم به برکناری مدیر روابط عمومی این باشگاه داد تا شرایط مدیریتی در این باشگاه به حالت خاصی در آید.

استعفای شبانه انصاری فرد ، مدیر روابط عمومی پرسپولیس برکنار شد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل به نقل از فارس، شب گذشته جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درحالی برگزار گشت که محور اصلی این نشست پرونده های پرسپولیس در فیفا بوده اما به یکباره بعد از چند ساعت از جلسه هیات مدیره در شبکه های اجتماعی این باشگاه خبری مبنی بر قطع همکاری حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه و مشاور محمد حسن انصاری فرد منتشر شد.

خبری که در کانال و سایت رسمی باشگاه درج نشد اما در شبکه های اجتماعی باشگاه که در اختیار اسپانسر پرسپولیس است منتشر شد.

حسین قدوسی که به دلیل شرایط خاص این روزهای پرسپولیس نمی خواهد با وبلاگ ادکلن شنل صحبت کند در صفحه شخصی خود از برخی اتفاقات عجیبی که در این باشگاه رخ می دهد خبر داده است.

او نوشته که انتشار خبر برکناری اش توسط عوامل رسانه ای اسپانسر بدون هماهنگی با مدیرعامل باشگاه بوده است.

وی توضیح داد: در حین برگزاری جلسه هیات مدیره آقای انصاری فرد من را در جریان تصمیم هیات مدیره قرار داد و بنده برای اینکه مدیرعامل در معذورات نباشد باشگاه را ترک کردم.

وی به واکنش انصاری فرد در قبال این تصمیم اشاره نکرده است اما در ادامه توضیح داده که برکناری اش به دلیل عدم هماهنگی با اسپانسر بوده و وی قربانی تمام عیار این ماجرا شده است.

وی گفت: بنده در این 6 ماهی که در باشگاه بودم ریالی دریافت نکردم حتی در دوران گذشته هم که در این باشگاه بودم همین شرایط را داشتم.

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به ریاست رسول پناه در حالی این تصمیم را گرفته اند که هفته گذشته هم در نشست مدیران پرسپولیس خیلی جو صمیمانه ای حاکم نبوده است.

ورزش سه نیز نوشت: محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر حضور یافت و به صورت ناگهانی از سمت خود استعفا کرد. این در حالی است که ساعاتی پیش یکی از مشاوران او و مدیر روابط عمومی باشگاه از سوی هیئت مدیره برکنار شد و حالا انصاری فرد نیز استعفا داده و حتی گفت که مذاکره با وزیر نیز او را به باشگاه برنمی گرداند.

انصاری فرد که از تصمیم هیئت مدیره ناراحت و ناراضی بود، با اعلام این که بدون اطلاع او چنین خبری در سایت باشگاه درج کرده اند، از درگیری های خود با اعضای هیئت مدیره به صورت مبهم پرده برداشت و همچنین گفت که با مرداد هاشمی عضو هیئت مدیره این باشگاه درگیری لفظی داشته است. وی همچنین ادعا کرد که امروز، از ورود معاون اقتصادی او به باشگاه خودداری شده است.

مدیرعامل مستعفی سرخ ها با اعلام این که اعضای هیئت مدیره با وزیر ورزش جلسات مخفیانه داشتند و کار را پیش می بردند، تاکید کرد که حتی مذاکره با وزیر نیز باعث بازگشت او به پرسپولیس نخواهد شد. انصاری فرد تاکید کرد که بستر درآمدزایی برای سرخ ها پس از جدایی او فراهم خواهد شد.

محمدحسن انصاری فرد روز ششم شهریور به باشگاه پرسپولیس بازگشت و دومین دوره مدیرعاملی خود را آغاز کرد. کار انصاری فرد در این مدت سروصدای زیادی را بین هواداران پرسپولیس به وجود آورد و موافقان و مخالفان او کشمکش های بسیاری با یکدیگر داشتند. حالا باید دید انتها این استعفای شبانه چه خواهد شد و آیا پرسپولیس در سال 98 سومین مدیرعامل خود را خواهد داشت یا وزیر ورزش مانع از این موضوع خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "استعفای شبانه انصاری فرد ، مدیر روابط عمومی پرسپولیس برکنار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعفای شبانه انصاری فرد ، مدیر روابط عمومی پرسپولیس برکنار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید