اعتراض استقلال به رای انضباطی ساپینتو

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، باشگاه استقلال به رای انضباطی ریکاردو ساپنتو سرمربی پرتغالی که با جریمه نقدی و محرومیت تعلیقی روبرو شد اعتراض خواهد نمود.

اعتراض استقلال به رای انضباطی ساپینتو

تیم فوتبال استقلال در هفته دوم لیگ برتر باشگاه های ایران پیروز شد در استادیوم سیروس قایقران انزلی سه بر یک ملوان را شکست دهد.

ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی آبی پوشان تهرانی در نیمه نخست ملاقات با ملوان، در حالی که تیمش یک بر صفر عقب بود، به برانکاردِ کادر پزشکی مستقر در استادیوم لگد زد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از سرانجام این مسابقه به ساپینتو 48 ساعت فرصت داد تا بابت این رفتار غیراخلاقی، از خود دفاع کند.

باشگاه استقلال نیز در واکنش به این ضرب الاجل، دفاعیات کاملی را آماده و برای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از آنالیز گزارش ناظر بازی تیم های استقلال وملوان رای خود را درباره ساپینتو صادر کرد.

رای سرمربی استقلال به این توضیح بود: کمیته انضباطی ریکاردو ساپینتو را طبق مواد 93 و 94 و به جهت عذرخواهی ایشان پس از بازی، به مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی از مسابقات رسمی به فوتبال و به مدت یک سال محکوم کرد و در صورتی که در مدت زمان تعلیق مرتکب هرگونه تخلف دیگری گردد محرومیت تعلیقی وی به اجرا درخواهد آمد.

امروز معاون حقوقی باشگاه استقلال بیان کرد: نسبت به جریمه نقدی ریکاردو ساپینتو سرمربی این تیم که قابل تجدید نظر خواهی است در فرجه قانونی اعتراض و درخواست نقض رای صادره در مورد جریمه نقدی را درخواست خواهد کرد.

منبع: فرارو

به "اعتراض استقلال به رای انضباطی ساپینتو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض استقلال به رای انضباطی ساپینتو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید