ضربه به سر بیرانوند و نگرانی کی روش در تمرین ، بازگشت دو پرسپولیسی به تیم ملی

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، گلر ملی پوش ایران در تمرین امرو تیم ملی با مصدومیت از ناحیه سر روبرو شد.

ضربه به سر بیرانوند و نگرانی کی روش در تمرین ، بازگشت دو پرسپولیسی به تیم ملی

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل تمرین تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز(چهارشنبه) در کمپ تیم ملی فوتبال ایران برگزار گشت. در این تمرین 9 ملی پوش بزرگسال و 9 بازیکن جوان حضور داشتند.

مهم ترین خبر امروز بازگشت خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان به اردوی تیم ملی بود. این دو بازیکن طی روزهای قبل از طریق تیم الاهلی قطر به تیم خود فراخوانده شده بودند اما با رایزنی فدراسیون فوتبال مجددا به جمع ملی پوشان ملحق شدند.

هم چنین امید نورافکن و رامین رضاییان در تمرین گروهی ملی پوشان حضور نداشتند و در پک به تمرین پرداختند.

سرلک، امیری، ترابی، پورعلی گنجی، ابراهیمی و فلاح در این تمرین همراه بازیکنان امید حضور داشتند. هم چنین اخباری، نیازمند و بیرانوند زیر نظر الکساندر لوپز تمرین کردند.

در تمرین آقا وسط که با توپ و بدون توپ انجام شد، کی روش بر کار بازیکنان جوان هم نظارت داشت و بر افزایش سرعت کار شاگردانش تاکید داشت.

در بخش دیگری از تمرین که با سرعت تصمیم گیری و تمرکز بازیکنان تیم ملی مرتبط بود، کی روش با علائم و حرکات گمراه کننده تصمیم گیری ملی پوشان را به چالش می کشید.

در حین تمرین ضربه پای بازیکن جوان تیم ملی به پشت سر علیرضا بیرانوند برخورد کرد و او برای دقایقی مصدوم شد اما مسئله ای برای ادامه تمرین نداشت.

در ادامه نیز بازیکنان سانتر از جناحین و شوت به سمت دروازه ها را مرور کردند که کی روش و راجر ده سا تاکید زیادی بر نوع بدن گذاشتن بازیکنان و کنترل توپ و ارسال به روی دروازه داشتند.

بعد از اتمام تمرین علیرضا بیرانوند که از ناحیه سر ضربه خورده بود، روی زمین دراز کشید. سپس با مراجعه دکتر خانلری، پروتکل های به ضربه مغزی از جمله تست بینایی و چند حرکت تمرکزی از سوی او انجام شد. سپس کی روش با بیرانوند به گفت وگو پرداخت و بعد از اطمینان از سلامت بیراوند، با همدیگر شوخی کردند و بیرانوند و هم در تنیس فوتبال بازیکنان ملی پوش شرکت کرد.

محمدامین حزباوی و امیرعلی صادقی بازیکنان جوان فولاد و استقلال برای همراهی تیم های باشگاهی خود اردوی تیم ملی را ترک کردند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ضربه به سر بیرانوند و نگرانی کی روش در تمرین ، بازگشت دو پرسپولیسی به تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضربه به سر بیرانوند و نگرانی کی روش در تمرین ، بازگشت دو پرسپولیسی به تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید