تغییر رنگ شرایط کرونایی شهرستان های چهارمحال و بختیاری

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به اینکه شهرستان سامان از شرایط آبی به زرد تبدیل شده است، گفت: در حال حاضر تنها شهرستان بن و خانمیرزا در شرایط آبی قرار دارند و مابقی شهرستان ها نیز در شرایط زرد هستند.

تغییر رنگ شرایط کرونایی شهرستان های چهارمحال و بختیاری

سید راشد جزایری در گفت وگو با وبلاگ ادکلن شنل از تغییر شرایط شهرستان های چهارمحال و بختیاری از نظر شیوع ویروس کرونا اطلاع داد و اظهار کرد: شهرستان سامان از شرایط آبی به زرد تبدیل شد، در حال حاضر تنها شهرستان بن و خانمیرزا در شرایط آبی قرار دارند و مابقی شهرستان ها در شرایط زرد هستند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه تا به امروز موردی از کرونای جهش یافته در استان اثبات نشده است، گفت: آزمایشات موارد مشکوک به کرونای انگلیسی به آزمایشگاه پاستور تهران ارسال شده است، نتایج این آزمایشات آخر وقت امروز یا صبح فردا به استان ارسال می گردد.

وی اضافه نمود: در صورت به صدا درآمدن زنگ خطر کرونای انگلیسی در چهارمحال و بختیاری و مثبت شدن اولین تست، دیگر نیازی به ارسال نمونه برای اثبات این بیماری نیست، مگر در موارد خاص این کار انجام می گردد.

جزایری با اشاره به مسدود شدن مبادی ورودی چهارمحال و بختیاری برای جلوگیری از ورود مسافران از استان های مجاور، اعلام نمود: در مورد سایر محدودیت ها در ستاد کرونای استان تصمیم گیری خواهد شد، این ستاد صبح فردا تشکیل می گردد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در سرانجام یادآور شد: تعدادی فرد مشکوک مبتلا به کرونای انگلیسی که یکی از آن ها اخیرا سفری به عتبات عالیات داشته است، شناسایی شد و برای اثبات، نمونه ها به تهران ارسال شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تغییر رنگ شرایط کرونایی شهرستان های چهارمحال و بختیاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر رنگ شرایط کرونایی شهرستان های چهارمحال و بختیاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید