تیم ملی تنیس زیر 12 سال در مسابقات غرب آسیا حاضر می شود، انتخابی از فردا آغاز می شود

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس زیر 12 سال برای شرکت در مسابقات غرب آسیا و زون آسیا از فردا در زمین های تنیس مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز می شود.

تیم ملی تنیس زیر 12 سال در مسابقات غرب آسیا حاضر می شود، انتخابی از فردا آغاز می شود

مهرافزا منوچهری، نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس با اعلام این مطلب به خبرنگار ورزشی وبلاگ ادکلن شنل گفت: مسابقات رده سنی زیر 12 سال غرب آسیا و انتخابی زون آسیا اواخر شهریورماه برگزار می شود و برای حضور در این رقابت ها چند اردوی تمرینی انتخابی را گذاشتیم که متاسفانه به دلیل شرایط همه گیری شیوع ویروس کرونا نتوانستیم برگزار کنیم.

مهرافزا منوچهری اضافه کرد: از آنجایی که زمان کوتاهی تا آغاز مسابقات داریم ملی پوشان امروز به اردو م آیند و از یکشنبه تا جمعه در مسابقات انتخابی شرکت می کنند و در پایان شش دختر و شش پسر انتخاب می شوند که سه نفر اول ترکیب اصلی تیم ملی هستند و در 10 روز اردوی آمادگی برای شرکت در این مسابقات تمرین می کنند سپس به کشور اردن محل برگزاری رقابت ها اعزام می شوند.

وی درخصوص تعویق دوباره مسابقات فدکاپ آسیا و اقیانوسیه گفت: مسابقات فدکاپ آسیا و اقیانوسیه دو بار به تعویق افتاد. کشورهای میزبان به دلیل همه گیری شیوع ویروس کرونا اعلام کردند، امکان برگزاری مسابقات وجود ندارد و سریلانکا آخرین میزبان هم به دلیل همه گیری ویروس تازه کرونا مسابقات را کنسل کرد. به این ترتیب زمان تازه برگزاری مسابقات 2022 را به ما اعلام خواهند کرد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس ادامه داد: طبق برنامه ریزی قرار بود تیم ملی هر ماه به مدت 10 روز اردو داشته باشد و با توجه به شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا فعلا دست نگه داشته ایم تا موج پنجم همه گیری شیوع ویروس کرونا فروکش کند تا برنامه های آمادگی تیم ملی برای شرکت در مسابقات فدکاپ را آغاز کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تیم ملی تنیس زیر 12 سال در مسابقات غرب آسیا حاضر می شود، انتخابی از فردا آغاز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی تنیس زیر 12 سال در مسابقات غرب آسیا حاضر می شود، انتخابی از فردا آغاز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید