جزئیات مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، تهران (پانا) - مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد در ارتباط با مصاحبه دوره دکتری تخصصی سال 1400 اطلاعیه ای صادر کرد.

جزئیات مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد، نتایج اولیه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی که در انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی شرکت نموده اند، روز گذشته به وسیله سایت www.azmoon.org اعلام شد. ضمن تبریک به داوطلبانی که پیروز به راهیابی به مرحله مصاحبه علمی این آزمون شده اند به اطلاع می رساند ثبت نام از داوطلبان به منظور شرکت در مصاحبه از امروز چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه شروع و تا سرانجام روز سه شنبه 4 خرداد ادامه خواهد داشت.

کلیه داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی به منظور شرکت در مصاحبه ضروری است با مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

1ـ مصاحبه علمی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی در امسال به صورت مجازی برگزار خواهد شد و زمان و نحوه دریافت برگه اطلاعات کاربری به منظور شرکت در مصاحبه مجازی پس از اتمام ثبت نام طی اطلاعیه جداگانه ای منتشر خواهد شد.

2ـ داوطلبانی که واجد شرایط در مرحله مصاحبه علمی آزمون دکتری تخصصی شده اند ضروری است با مراجعه به سایت فوق نسبت به انتخاب رشته (یا رشته های) مورد نظر خود جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علمی اقدام کنند.

3- داوطلبان به منظور ورود به سامانه ضروری است کد دسترسی انتخاب رشته (مندرج در ذیل کارنامه اولیه منتشر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور) و کد ملی خود را وارد کنند.

4- فرم مربوط به سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی داوطلبان به وسیله سامانه قابل دریافت بوده و متقاضیان ثبت نام ضروری است فرم مذکور را از سامانه دریافت و نسبت به تکمیل آن اقدام کنند. داوطلبان ضروری است فرم مربوطه را به همراه سایر سوابق علمی پژوهشی خود در قالب یک فایل (با حداکثر حجم 10 مگا بایت) آماده و در زمان ثبت نام در سامانه در محل مربوطه بارگزاری کنند.

داوطلبان امکان بارگزاری تنها یک فایل pdf را خواهند داشت و در صورتی که داوطلب بیش از یک فایل را بارگزاری کند، آخرین فایل بارگزاری شده به عنوان سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی فرد در نظر گرفته خواهد شد. لذا داوطلبان تنها در صورت احتیاج به اصلاح فایل بارگزاری شده، می توانند مجدداً تا سرانجام مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه نسبت به بارگزاری فایل جدید مستندات تحصیلی، علمی،آموزشی و پژوهشی خود اقدام کنند.

5- امکان انتخاب رشته/ گرایش به منظور ثبت نام جهت مصاحبه علمی و پرداخت وجه مصاحبه تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که فایل سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی توسط متقاضی در سامانه بارگزاری شده باشد.

6- داوطلبان ضروری است پس از پرداخت وجه مصاحبه و ثبت نام در رشته (رشته های) مورد نظر خود رسید ثبت نام را از منوی سمت راست از سامانه دریافت و تا زمان دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه مجازی نزد خود حفظ کنند.

7- پس از پرداخت وجه و ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه امکان لغو ثبت نام و عودت وجه تحت هیچ شرایطی وجود ندارد اما داوطلبانی که در بیش از یک رشته دعوت به مصاحبه شده اند می توانند تا سرانجام مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه ثبت نام نسبت به پرداخت وجه و ثبت نام دررشته های مجاز خود اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "جزئیات مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید