حمایت دولت از خریداران شرکت های دولتی

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، به گزارش تجارت نیوز، وزیر امور مالی و دارایی در خصوص شفاف سازی واگذاری شرکت های دولتی گفت: دو جلسه هیأت واگذاری را در سال 98 به آسیب شناسی بحث افزایش امنیت خریداران و شفاف سازی اختصاص دادیم. نکته اول اینکه بیشتر مراقبت می کنیم و اجازه شکل گیری زمینه های حاشیه سازی را نمی دهیم و شفاف سازی می کنیم و در یک محیط کاملاً شفاف کارهای مربوطه را انجام می دهیم.

حمایت دولت از خریداران شرکت های دولتی

فرهاد دژپسند، وزیر امور مالی و دارایی اضافه کرد: قیمت گذاری ها را کاملاً به گروه کارشناسان رسمی دادگستری واگذار کردیم و آنها این فرایند را انجام می دهند و سپس در هیأت واگذاری نهایی می گردد.

وی ادامه داد: نکته دوم اینکه سعی کردیم وقتی این واگذاری ها اجرا شده، چون قائل بین واگذاری ها منطبق بر قواعد و مقررات حقوقی و قانونی است، از افراد درگیر در واگذاری ها دفاع کنیم و اجازه ندهیم واگذاری سست گردد. زیرا خریدار باید این احساس را داشته باشد که اگر از دولت چیزی را خرید، این معامله به راحتی شل نمی گردد.

دژپسند گفت: واگذاری شرکت های دولتی، حکم صریح رهبر انقلاب و تاکید مؤکد رئیس جمهوری است و سه قوه حامی ما برای واگذاری ها هستند.

منبع: مهر

منبع: تجارت نیوز

به "حمایت دولت از خریداران شرکت های دولتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت دولت از خریداران شرکت های دولتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید