خلخال به یکی از قطب های مجذوب کننده گردشگری کشور تبدیل می گردد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، استاندار اردبیل گفت: با اقدامات مطلوب و مناسب اجرا شده در بخش گردشگری خلخال، این شهرستان به یکی از قطب های مجذوب کننده گردشگری کشور تبدیل می گردد.

خلخال به یکی از قطب های مجذوب کننده گردشگری کشور تبدیل می گردد

میراث آریا:روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، سید حامد عاملی ظهر امروز 11 آذر در بازدید از پروژه های گردشگری شهرستان خلخال که با همراهی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان انجام شد، اظهار کرد: اقدامات صورت گرفته در بخش گردشگری این شهرستان مناسب و شایسته قدردانی است.

استاندار اردبیل گفت: شهرستان خلخال دارای جاذبه ها و قابلیت های بالایی در بخش گردشگری است و با سرمایه گذاری های صورت گرفته و تقویت زیرساخت ها در بخش گردشگری خلخال، این شهرستان بعد از ایام کرونا میزبان خیل بزرگ گردشگران خواهد بود.

او اضافه کرد: بعضی از پروژه های اجراشده در شهرستان خلخال در سطح کشور بی نظیر است که نمونه شاخص این پروژه ها قصر چوبی برادران شاد در منطقه ازناو بوده که یکی از زیباترین و خاص ترین اقامتگاه های گردشگری کشور است.

عاملی اعلام کرد: با اقدامات صورت گرفته در بخش گردشگری این شهرستان و تکمیل پل معلق ازناو که طولانی ترین پل معلق گردشگری دنیا است، خلخال به یکی از قطب های مهم و تازه گردشگری کشور تبدیل خواهد شد.

استاندار اردبیل معرفی قابلیت های گردشگری این شهرستان در سطح کشور را ضروری دانست و عنوان نمود: رونق هر چه بیشتر صنعت گردشگری در این شهرستان نیازمند تبلیغات بیشتر و معرفی به گردشگران است.

تکمیل زیرساخت های گردشگری اردبیل با موضوع گردشگری انسان ساخت

نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل نیز در این بازدید اظهار کرد: با توجه به اینکه شعار اصلی ما در بخش گردشگری استان توسعه گردشگری از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب اردبیل است، در سال های اخیر در راستای رونق این صنعت در تمامی شهرستان های استان اقدامات گسترده ای صورت گرفته است.

او گفت: با رویکرد جهادی و کوشش شبانه روزی پروژه های گردشگری استان در تمامی شهرستان ها به سرعت در حال تکمیل است و این موضوع نویدبخش آینده درخشان این صنعت در استان است.

فلاحی اضافه کرد: با شیوع بیماری کرونا گردشگری کشور و استان به حالت تعطیل عایدی ولی با استفاده از این فرصت به وجود آمده زیرساخت های گردشگری در استان با موضوع گردشگری انسان ساخت تکمیل شده و استان اردبیل بیش از پیش آماده میزبانی شایسته از گردشگران در ایام پساکرونا است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل ادامه داد: شهرستان خلخال از جمله منطقه ها دارای قابلیت بالا برای رشد گردشگری بوده که با توجه به این ظرفیت کوشش کردیم که با حمایت از سرمایه گذاران در راستای توسعه زیرساخت های گردشگری در این شهرستان گام برداریم تا بتوانیم این شهرستان را به یکی از قطب های مهم گردشگری استان تبدیل کنیم.

منبع: توریسم آنلاین

به "خلخال به یکی از قطب های مجذوب کننده گردشگری کشور تبدیل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلخال به یکی از قطب های مجذوب کننده گردشگری کشور تبدیل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید