ویل اسمیت از آکادمی اسکار استعفا داد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، در سایه حواشی مراسم اعطای جوایز اسکار 2022، ویل اسمیت اظهار داشت از عضویت در آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار کناره گیری کرده است.

ویل اسمیت از آکادمی اسکار استعفا داد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل به نقل از هالیوود ریپورتر، این بازیگر 53 ساله که در جریان مراسم اسکار 2022 به دلیل شوخی کریس راک کمدین آمریکایی با ظاهر همسرش به روی صحنه رفت و به او سیلی زد، گرچه پیش از این به صورت رسمی عذرخواهی کرده بود، اما با انتشار بیانیه ای اعلام کرد تمامی عواقب رفتار خود را خواهد پذیرفت و از آکادمی اسکار کناره گیری خواهد کرد.

در این بیانیه آمده است: عمل من در مراسم نود و چهارمین دوره جوایز اسکار، شوکه کننده، دردناک و غیرقابل توجیه بود. فهرست کسانی که از حرکت من آزرده شده بسیار طولانی است و شامل کریس راک، خانواده اش، بسیاری از دوستان عزیر و کسانی که دوستشان دارم و تمامی مخاطبان در سراسر جهان می شود. من به اعتماد آکادمی خیانت کردم و دیگر نامزدها و برندگان را از فرصت جشن گرفتن کارهای فوق العاده اشان محروم کردم. می خواهم بار دیگر کسانی که به دلیل دستاورد خود شایسته توجه بودند در کانون تمرکز قرار دهم و به آکادمی اجازه دهم تا به کار فوق العاده اش در حمایت از خلاقیت و هنر در سینما ادامه دهد.

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار چند روز پیش اعلام کرده بود بررسی حواشی شب مراسم اسکار نود و چهارم را آغاز کرده و به تخلفات ویل اسمیت شامل برخورد فیزیکی نامناسب، رفتار تهدیدآمیز و توهین آمیز و به خطر انداختن یکپارچگی آکادمی رسیدگی خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ویل اسمیت از آکادمی اسکار استعفا داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویل اسمیت از آکادمی اسکار استعفا داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید