پس از خاتمه بازی؛ مارول با انتقام جویان چه خواهد نمود؟

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، فیلم سینمایی انتقام جویان: خاتمه بازی را می توان بدون بحث و مجادله یکی از موردانتظارترین فیلم های سینمایی یک دهه اخیر نامید. فیلمی که در نهایت هنگام اکران با استقبال خیره کننده مخاطبان روبرو شد، موفقیت گسترده ای کسب کرد و رکوردهای تاریخی برجسته ای به جا گذاشت.

پس از خاتمه بازی؛ مارول با انتقام جویان چه خواهد نمود؟

حال مدتی پس از اکران این اثر سینمایی سوالی که احتمالا برای بسیاری از مخاطبان ایجاد شده این است که آیا باید در ادامه منتظر فراوری فیلمی همچون انتقام جویان 5 باشیم یا مارول برنامه دیگری برای ادامه این سری از فیلم ها دارد؟

در هر حال از این نکته آگاه هستیم که فیلمی از مجموعه انتقام جویان در آثار فاز چهارم سینمای مارول وجود ندارد. دلیل این غیاب هم واضح است؛ مارول باید دنیا سینمایی خود را پس از خاتمه بازی دوباره بسازد. بسیاری از قهرمانان دنیا سینمایی که دنبال می کردیم مرده اند یا بازنشسته شده اند و همچنین احتیاج به ساخت شخصیت های شرور جدیدی نیز احساس می گردد. با این اوصاف نمی گردد انتظار دیدن یک انتقام جویان جدید را داشته باشیم. باید ابتدا ابرقهرمان های جدیدی را بشناسیم، با آن ها ارتباط برقرار کنیم، دوستشان داشته باشیم، با شخصیت های منفی جدید آشنا و درگیر شرارت هایشان شویم تا در نهایت آماده فیلم عظیم دیگری همچون خاتمه بازی باشیم.

مارول پیش از این تایید نموده که فیلم جدید در مجموعه انتقام جویان به عظیمی خاتمه بازی نخواهد بود و بیشتر به قسمت اول مجموعه نزدیک است. اما دقیقا قرار است چه اتفاقی بیافتد؟ باید در نظر داشته باشیم که انتقام جویان تنها ابرقهرمان هایی نیستند که مارول برای ساخت قسمت جدید در اختیار دارد. این استودیو میخواهد شخصیت های مردان ایکس را وارد دنیا سینمایی خود کند و در کنار آن چهار شگفت انگیز هم یک راه اندازی مجدد خواهند داشت و درون دنیا سینمایی مارول قرار خواهند گرفت. علاوه بر این طبق شایعات جدید فاز چهارم قرار است به جاافتادن صاعقه ها نیز یاری کند. به این ترتیب احتمالا باید برای به هم پیوستن این قهرمان ها زمان بیشتری را منتظر بمانیم.

از سوی دیگر موضوع انتقام جویان جوان هم از نکات کنجکاوی برانگیزی است که مشتاقیم زودتر درباره اش بشنویم. طبق بعضی از اطلاعات منتشرشده ممکن است مارول در دنیا سینمایی خود یک تیم خاص از انتقام جویان جوان را ایجاد کند. به همین دلیل توماس پولیتو سردبیر ارشد رسانه و نویسنده ادعا نموده مارول در حال کار روی پروژه انتقام جویان جوان است.

بعضی تحلیل گران می گویند مارول مدت ها است که در حال آماده سازی انتقام جویان جوان است. به باور این عده کسی لنگ دختر اسکات لنگ یکی از اعضای این گروه خواهد بود. مجموعه تلویزیونی هاکای کیت بیشاپ را به دنیا مارول می آورد، ویکان و اسپید فرزندان دوقلوی اسکارلت ویچ و ویژن نیز از دیگر اعضای انتقام جویان جوان هستند که در وانداویژن به مخاطبان معرفی خواهند شد.

در شرایط فعلی تعیین نیست که باید دقیقا چه زمانی منتظر انتقام جویان جوان باشیم و این را هم نمی دانیم که آیا علاوه بر این اثر یک فیلم مستقل همچون انتقام جویان 5 هم ساخته می گردد یا خیر. به هر حال امکان کنار هم قراردادن مجموعه ای از شخصیت ها، تقاطع بسیاری از داستان ها و مرتبط کردن فیلم ها و سریال های جدید بهم بیشتر از همواره وجود دارد. اگر شایعات مطرح شده صحت داشته باشند می گردد ادعا کرد انتقام جویان جوان پنجمین اثر سینمایی در مجموعه اونجرز خواهد بود.

منبع: دیجیکالا مگ

به "پس از خاتمه بازی؛ مارول با انتقام جویان چه خواهد نمود؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "پس از خاتمه بازی؛ مارول با انتقام جویان چه خواهد نمود؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پس از خاتمه بازی؛ مارول با انتقام جویان چه خواهد نمود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید