توضیحات وکیل پرسپولیس در پرونده محرومیت آلکثیر

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، وکیل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد این باشگاه در پرونده محرومیت عیسی آل کثیر درخواست برطرف محرومیت را در دادگاه عالی ورزش به ثبت رسانده است.

توضیحات وکیل پرسپولیس در پرونده محرومیت آلکثیر

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، امیرساعد وکیل نماینده و وکیل حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد اتفاقات جدید پیرامون اعتراض به محرومیت عیسی آل کثیر اظهار کرد: همان گونه که پیش از این به طرفداران و فوتبال دوستان اعلام شده بود، سیاست مدیریت باشگاه، احقاق حقوق همه جانبه و حمایت از بازیکنان ارزنده تیم و صیانت حداکثری از منافع باشگاه است.

وی اضافه کرد: به همین دلیل با اعلام دیوان داوری ورزش (CAS)، لایحه باشگاه پرسپولیس با خواسته برطرف محرومیت عیسی آل کثیر و حضور او در مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا تا معین تکلیف نهایی پرونده اعلام وصول شده و کنفدراسیون فوتبال آسیا مکلف است لایحه خود را درباره درخواست دستور موقت باشگاه پرسپولیس حداکثر تا تاریخ 24 آذر به دیوان داوری ورزش ارسال کند.

او در نهایت ابراز امیدواری کرد با کوشش های باشگاه طی روزهای آینده، دیوان عدالت ورزش با رسیدگی عادلانه، فرآیند حقوقی این پرونده را دنبال کند.

منبع: عصر ایران

به "توضیحات وکیل پرسپولیس در پرونده محرومیت آلکثیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات وکیل پرسپولیس در پرونده محرومیت آلکثیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید