معروف: راضی نیستم، می توانستیم بهتر باشیم، همه چیز تحت کنترل آلکنوست

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، کاپیتان تیم ملی والیبال از حضور ولادیمیر آلکنو در این تیم ابراز خرسندی کرد و گفت که این مربی همه چیز را تحت کنترل دارد.

معروف: راضی نیستم، می توانستیم بهتر باشیم، همه چیز تحت کنترل آلکنوست

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در خصوص پیروزی 3 بر یک مقابل کانادا در لیگ ملت های 2021 گفت: اولین مسابقه من در این تورنمنت طولانی بود. بازی مهمی را پشت سر گذاشتیم، چون در المپیک هم با کانادا همگروه هستیم. در ست اول، خوب بازی نکردیم در حالی که می توانستیم بهتر باشیم. کانادا، روز کم اشتباهی داشت.

کاپیتان تیم ملی والیبال ادامه داد: خوشحالم که بازی را با پیروزی پشت سرگذاشتیم. همه بازیکنان، خوب بازی کردند. بازیکنان جدید، عملکرد خوبی داشتند و روز به روز در حال بهتر شدن هستند.

معروف یادآور شد: من 15 سال است که برای تیم ملی بازی می کنم و همه بازیکنان را به خوبی می شناسم. گروه خوب و بااستعدادی در اختیار داریم و همیشه در کوششیم تا درک بهتری از هم در زمین پیدا کنیم. اگر بازیکنان باتجربه تیم، عملکرد خوبی داشته باشند، بازیکنان جوان هم می توانند بدون فشار در زمین حضور پیدا نمایند. ما از جوانان تیم حمایت می کنیم.

پاسور تیم ملی والیبال گفت: از عملکرد تیم راضی نیستم، چون می توانستیم بهتر بازی کنیم. کانادا سرویس های خوبی زد و ما را به دردسر انداخت. از ست دوم اما هیچ امتیاز سرویسی به حریف ندادیم و بازی را کنترل کردیم.

وی توضیح داد: همه تیم ها با ترکیب متفاوت به میدان می فرایند و من نمی دانم در مسابقه بعدی چه بازیکنانی در زمین خواهند بود.

کاپیتان تیم ملی والیبال ادامه داد: ما بعد از دو سال بدون والیبال در اولین تورنمنت شرکت کردیم. کوشش ما پیشرفت و آماده شدن برای المپیک است. دومین المپیک متوالی برای ما اهمیت زیادی دارد. مربی جدید تیم ملی به دنبال شناخت بازیکنان است تا آماده ترین تیم برای المپیک مهیا گردد و نقطه ضعفی نداشته باشیم.

معروف در خصوص آلکنو گفت: او همه چیز را تحت کنترل دارد و خوشحالم که با ماست. حضور آلکنو به ما اعتمادبه نفس می دهد. او به بازیکنان فرصت می دهد تا بازی خودشان را در زمین انجام دهند. همه ما سعی می کنیم آینده خوبی برای نسل دوم والیبال ایران رقم بخورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "معروف: راضی نیستم، می توانستیم بهتر باشیم، همه چیز تحت کنترل آلکنوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معروف: راضی نیستم، می توانستیم بهتر باشیم، همه چیز تحت کنترل آلکنوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید