پرسپولیسی های سپاهان مقابل سپاهانی های پرسپولیس

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر شاهد یکی از مجذوب کننده ترین تقابل های فصل است که در سال های اخیر به دلایل مختلف، اهمیت و حساسیت بالایی پیدا نموده است. مجذوب کنندهیت این ملاقات از لیگ هفتم و ملاقات فینال گونه و تراژیک هفته پایانی آغاز شد که دو تیم در کورس قهرمانی تا ثانیه های پایانی هفته آخر لیگ در تقابل بودند و در نهایت گل دقیقه 97 سپهر حیدری سرنوشت قهرمانی را جابجا کرد.

پرسپولیسی های سپاهان مقابل سپاهانی های پرسپولیس

دو تیم در سال های اخیر در کورس قهرمانی با یکدیگر رقابت داشتند و مدعیان اصلی کسب جام بودند که البته تمامی این رقابت ها را پرسپولیس با رجحان پشت سر گذاشته و یک بار هم در جام حذفی تقابل حساسی داشتند که آن را هم پرسپولیس با رجحان به اتمام رساند.

حالا در هفته دوازدهم در حالی شاهد تقابل دو تیم هستیم که علاوه بر مدعی بودن در زمینه قهرمانی، بازیکنانی در ترکیب دو تیم هستند که تقابل با تیم سابقشان هم باعث حساسیت بازی شده است.

پرسپولیس، از سیدجلال تا اسدی

در تیم حال حاضر پرسپولیس سیدجلال حسینی، کاپیتان این تیم سابقه بازی در سپاهان را در کارنامه دارد و پیروز شده سه بار همراه طلایی پوشان قهرمان لیگ گردد. سعید آقایی هم از سپاهان به پرسپولیس منتقل شده است و رضا اسدی هم که سال جاری به این تیم پیوسته از پایه های سپاهان رشد نموده و به فوتبال ایران معرفی شده است.

بعلاوه میلاد سرلک، دیگر هافبک دفاعی پرسپولیس هم سابقه پوشیدن پیراهن سپاهان را در کارنامه دارد و به مصاف تیم سابقش می رود.

سپاهان، روز حیثیتی برای سروش، شهریار و فرشاد

سپاهان هم پرسپولیسی های مهمی در ترکیب خودش دارد که در صورت صلاحدید کادرفنی به میدان خواهند رفت. در خط دفاع و دروازه سپاهان بازیکن پرسپولیسی حضور ندارد و تمامی نفرات این تیم که چنین شرایطی دارند در خط هافبک و حمله بازی می نمایند. فرشاد احمدزاده که این روز ها ستاره ترکیب سپاهان است سابقه بازی در پرسپولیس و قهرمانی با این تیم را دارد. بعلاوه سروش رفیعی که آقای پاس گل فصل گذشته هم بود با پرسپولیس در زمان برانکو همکاری داشته و به قهرمانی هم رسیده است. در خط حمله هم سال جاری شاهد اضافه شدن شهریار مغانلو به ترکیب سپاهان بودیم که فصل قبل در پرسپولیس توپ می زد و تنها جابجایی این فصل بین دو تیم بوده است. پرسپولیس هم دنبال جذب نفراتی از سپاهان از جمله شهریار مغانلو بود که به توافق نرسیدند.

روی نیمکت سپاهان هم رحمان احمدی به عنوان مربی گلر ها پیش از این در پرسپولیس بازی نموده است و بعلاوه علیرضا مرزبان که مربی حال حاضر سپاهان است در زمان افشین قطبی و قهرمانی تراژیک پرسپولیس دستیار اول او بود.

باید دید پرسپولیسی ها و سپاهانی های سابق مقابل تیم های پیشین خودشان چه عملکردی خواهند داشت.

منبع: ایلنا

منبع: فرارو

به "پرسپولیسی های سپاهان مقابل سپاهانی های پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیسی های سپاهان مقابل سپاهانی های پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید